FAQ

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

  • Všetky naše autodiagnostiky sú originál a majú jedinečný licenčný štítok, ktorým sa registruje na oficiálnych stránkach výrobcu a tým pádom sa aktivujú bezplatné update.

Väčšinou máme diagnostiky skladom – dodanie 1-2 dni. Vo výnimočnej situácií objednávame od nemeckého dodávateľa kde doba dodania je do 5 dní.

  • Veľká výhoda našich autodiagnostík oproti iným ako napr. Bosch, KTS.. je, že po uplynutí bezplatných aktualizácií nie je potrebné pre fungovanie diagnostiky zakúpiť update.

Fungujú štandardne naďalej. Ak sa rozhodnete po niekoľkých rokoch potom inovovať softvér automobiliek, platíte len za aktuálny rok a nie spätne.

  • Aktualizácie (update) sa dajú zakúpiť priamo v aplikácii v tablete.
  • Autodiagnostiky Launch majú už menu kompletne v českom jazyku. Chybové kódy sú takisto v českom jazyku, kódovanie pri niektorých automobilkách je ešte v angličtine. Diagnostiky Launch majú zabudovaný online prekladač. Momentálne je cca. 80% obsahu preloženého do českého jazyka. Postupnou aktualizáciou bude miera preloženia do češtiny pribúdať. 

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY OBDeleven

  • OBDeleven funguje na každom smartfóne, či už so systémom Android alebo iOS. Priamo z obchodu Google play alebo App Store si stiahnete aplikáciu OBDeleven.
  • Autodiagnostika OBDEleven je VAG diagnostika – to znamená VW Group – VW, Škoda, Seat, Audi, Lamborghini, Bentley. Číta od starších ročníkov po najnovšie. Plánom výrobcu je v najbližšej dobe pridať značku BMW.
  • OBDEleven má doživotné aktualizácie bezplatné. Automaticky sa sťahujú cez aplikáciu. Softvér je neustále vyvíjaný, aktualizovaný a dopĺňaný.
  • Kredity slúžia výhradne na aktiváciu špeciálnych funkcií jedným klikom na obrázok. Napríklad, deaktivácia Start/Stop – 20 kreditov, Vypnutie signalizácie pásov – 10 kreditov. 200 kreditov dostanete pri aktivácií diagnostiky. Každý deň je pri prihlásení do aplikácie určitý počet bodov pridaný grátis. Kredity sa takisto dajú zakúpiť priamo cez aplikáciu. Na ostatné funkcie nie sú potrebné žiadne kredity.
  • OBDeleven je rýchla autodiagnostika, ktorá nepotrebuje inštaláciu do PC. Má bezplatné aktualizácie. Funkcie sú totožné ako pri VCDS – Kódovanie, dlhé kódovanie, adaptácie, základné nastavenia atď. Pri chybových kódoch sa dajú automaticky vyhľadať cez internet spojenia s chybou, rôzne príčiny… V neposlednom rade je OBDEleven podstatne lacnejšia ako VCDS.
Image Retina

Ponúkame profesionálne autodiagnostiky popredných svetových výrobcov Autel, Launch a OBDEleven. Dbáme na individuálny prístup ku každému zákazníkovi.

Prihlásiť sa na odber

Prihláste sa na odber noviniek a získajte bonusy na nákup

Copyright © 2022 | AUTODIAGCENTRUM | Tvorba web stránky

Produkt pridaný!
Produkt je už v zozname obľúbených!